Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79591
Stary 09.08.2017, 11:54
Ma 26 i czekam na argumentacje, że na obecną chwilę na więcej.

EDIT(bo nie wyczymie)
Taki Ofoe przychodził do eklapy będąc pół roku starszym od Ze Manuela. Został sprzedany za 2.5mln, bo tuptał, że musi. Jak na naszego portugalczyka trafi się oferta, gdy będzie miał 2 lata kontraktu to myślę, że spokojnie możemy zarobić na nim przynajmniej tyle samo.
Ostatnio edytowane przez ashkeczup : 09.08.2017 o godz. 11:56.
Odpowiedz cytując