|
Dziwny ten Ze Manuel - statystyki nie powalają, to co da się zobaczyć na YouTube'ie też wielkiego wrażenia nie robi, a jednak gość trafił do Porto, chociaż w sumie tylko po to żeby iść gdzieś na wypożyczenie. Trochę to pachnie utrzymywaniem dobrych kontaktów z jakimś agentem, ale zobaczymy, oby był wzmocnieniem.
|