ashkeczup napisał(a):

|
Mocna teoria, szczególnie, że to niezawodna 'stara gwardia'/'legendy' tj. PB23 i RB9 byli wczoraj najsłabsi.
|
Niestety. I to moi zdaniem zdecydowanie.
Jak naprawde darze ogromnym szacunkiem obu zawodnikow, tak ciezko bylo wytrzymac koncertowo zesputa akcje przez Brozka czy jakies 4 akcje zrypane przez Bogusia w ciagu 5 minut w 2 polowie.
Ciezko sie na to patrzy, ciagle pamietajac tych zawodnikow z lepszych lat.