|
myślę, że piłkarze wiedzą na bieżąco co kiedy i jak będzie płacone, bez tego byłoby trochę lipnie.
Obecnie wpływa kasa za bilety na derby etc więc na pewno coś jest wypłacane.
Do tego wpływa kasa od sponsorów. Dodatkowa kasa za Mączyńskiego była nadpłatą, więc część, która była przeznaczona dla miasta za stadion, zostaje w kasie.
Na pewno nie jest tak źle jak piszecie.
Sarapata o Głowackim i Brożku: Dziękuję za szacunek do kibiców, wierność barwom, siłę charakteru, wyrozumiałość i klasę. Za stawianie zawsze na pierwszym miejscu dobra klubu. Jesteście Wisłą Kraków. Jej siłą, historią i legendą na zawsze!
|