Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79577
Stary 09.08.2017, 10:37
Markfire20 napisał(a):Wyświetl post
Jakoś uciekła Wam informacja, że w tej chwili zarząd zalega z pensjami wyłącznie za czerwiec i lipiec
Czerwiec,lipiec,sierpień,wrzesień=4 miesiące. Tylko s1mone na razie coś uciekło.

EDIT: szprotson - chyba w jakimś wywiadze Pani Prezes powiedziała, że następne wypłaty w październiku.
Ostatnio edytowane przez ashkeczup : 09.08.2017 o godz. 10:53.
Odpowiedz cytując