Markfire20 napisał(a):

Jakoś uciekła Wam informacja, że w tej chwili zarząd zalega z pensjami wyłącznie za czerwiec i lipiec
|
Czerwiec,lipiec,sierpień,wrzesień=4 miesiące. Tylko s1mone na razie coś uciekło.
EDIT:
szprotson - chyba w jakimś wywiadze Pani Prezes powiedziała, że następne wypłaty w październiku.