Wyświetl pojedynczy post
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24104
Stary 09.08.2017, 10:27
piotrek06 napisał(a):Wyświetl post
Ja natomiast nie ogarniam o co chodzi z Boguskim. Jeszcze w okresie przygotowawczym mówiono że jest już na wylocie z Wisły i itp. czyli jednak nie specjalnie nam zależało na przedłużeniu jego kontraktu i nie ceniliśmy jakoś szczególnie jego umiejętności ale jak sie już okazało że został to z miejsca ma pewny pierwszy skład i gra w każdym meczu.
I tak w PP było dużo nowych twarzy i to się odbiło na zgraniu. Chyba Kiko nie chciał od początku wpuszczać Kostala z tego powodu. Z resztą zmiany w takich meczach podyktowane są przebiegiem meczu (jakbyśmy prowadzili, można szybciej wpuszczać nieogranych) i zmianami wymuszonymi, a tych mieliśmy aż dwie wczoraj. Poza tym co jak co, ale sił do biegania Boguś akurat ma sporo i to mówiło wielu trenerów.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując