Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5648
Stary 09.08.2017, 09:18
Nie chcę być tutaj jakimś pieniaczem i narzekaczem, ale za katering na razie wielki karny kutas.

Wczoraj ponownie skandaliczna obsługa, kmiotki zebrane z ulicy, które nie wiedzą po co tam są... Na derbach ponoć 'trzy' punkty mają być otwarte na E, ja im życzę wszystkiego najlepszego, ale za ten brak bułek i wydawanie samej kiełbasy z ogórkiem powinni dostać po prostu bana. Przerzucanie ludzi z jednej kolejki - od płatności, do drugiej po odbiór, bez paragonu, nie wiedzą kto płacił, kto nie płacił, teoretycznie można było podejść i wziąć kiełbasę bez płacenia... no po prostu żenada i wstyd.
Łaskawca z obsługi w pewnym momencie przyniósł wyczarowaną niewiadomo skąd bułkę i z uprzejmością obsługi z hotelu 5* odparł: MASZ ....A. Serio? W ryj powinieneś bucu dostać.

O cenach tego sikacza w plastiku które też podskoczyły nawet szkoda się wypowiadać.
Odpowiedz cytując