|
Brożek to akurat powinien po ostatnich KOMPLETNIE BEZNADZIEJNYCH meczach przyznać się, że nie nadaje się już do obecnego poziomu w Wiśle i albo zakończyć karierę w momencie gdy klub jest na fali albo do 3/4 ligi żeby się po czole pokopał to byle w obecnej formie może zawojować...
|