Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
wislak2119
Member
Od: 05.2009
Offline
#
29002
09.08.2017, 00:28
Z piątku na sobotę (w nocy) jadę z Kołobrzegu do Krakowa, ale muszę zahaczyć o Warszawę. Jaka drogą byście polecali pojechać?
wislak2119
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislak2119
Znajdź inne posty napisane przez wislak2119