Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Markfire20
Senior Member
Od: 12.2015
Offline
#
79576
08.08.2017, 23:28
Jakoś uciekła Wam informacja, że w tej chwili zarząd zalega z pensjami wyłącznie za czerwiec i lipiec
Markfire20
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Markfire20
Znajdź inne posty napisane przez Markfire20