Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 08.08.2017, 21:55
Awans najwazniejszy, Wisla Plock to w tym momencie druzyna, ktora najbardziej nam lezy. Meczu nie ogladalem ale czytajac shoutboxa moge stwierdzic, ze Gonzalez nadaje sie do wykonywania 11stek, ze Boguski znowu nic nie gral i ze Brozek znowu marnowal na potege. Ale jak to mowia zwyciezcow sie nie sadzi, jestesmy w kolejnej rundzie i juz czekamy albo na Korone albo na nasze ulubione Zagłebie z Sosnowca
Odpowiedz cytując