|
Awans najwazniejszy, Wisla Plock to w tym momencie druzyna, ktora najbardziej nam lezy. Meczu nie ogladalem ale czytajac shoutboxa moge stwierdzic, ze Gonzalez nadaje sie do wykonywania 11stek, ze Boguski znowu nic nie gral i ze Brozek znowu marnowal na potege. Ale jak to mowia zwyciezcow sie nie sadzi, jestesmy w kolejnej rundzie i juz czekamy albo na Korone albo na nasze ulubione Zagłebie z Sosnowca
|