arti napisał(a):

|
Z czteromiesięcznym opóźnieniem w pensjach moźe być ciężko z walką o puchary. a niech tłumaczą.. oby kopacze ich wysluchali.
|
Możliwe, że są od razu informowani jaka jest sytuacja finansowa lub też zadziałał ten inwestor mający podnieść budżet kilkunastokrotnie. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że "kupują", aby później płacić piłkarzom za rozwiązywanie kontraktów z winy klubu.