Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
79572
08.08.2017, 19:36
domin_czyzyny
napisał(a):
W pażdzierniku zapłaciny. Spokojna głowa
mam nadzieje,ze Junco i zarząd wytłumaczą te ruchy.
Z czteromiesięcznym opóźnieniem w pensjach moźe być ciężko z walką o puchary. a niech tłumaczą.. oby kopacze ich wysluchali.
arti