|
Wszedłem na wislaportal, twsd i oficjalną i nie widzę komunikatów o transferach. Rozmawialiście o spekulacjach?
Ostatnio edytowane przez czaro : 08.08.2017 o godz. 17:16.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|