maciekkk napisał(a):

Dokładnie ten Chorwat wygląda obiecująco, jest młodszy od Jovicia więc jeśli wypali to będzie go łatwiej sprzedać
|
Ja wam mowie ze nie wypali.
Mam tylko nadzieje że Ze Manuel nie okaze sie Barrientosem i Crivelaro bis i będzie wzmocnniem rozrusza gre w przodzie bo papiery na to ma
Reszta pol roku ławy... potem bedzie frustracja ze nie graja i odejda jak murzynki kolumbijskie, Stilic, Spicić i teraz Videmont