Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79565
Stary 08.08.2017, 16:19
maciekkk napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie ten Chorwat wygląda obiecująco, jest młodszy od Jovicia więc jeśli wypali to będzie go łatwiej sprzedać
Ja wam mowie ze nie wypali.

Mam tylko nadzieje że Ze Manuel nie okaze sie Barrientosem i Crivelaro bis i będzie wzmocnniem rozrusza gre w przodzie bo papiery na to ma

Reszta pol roku ławy... potem bedzie frustracja ze nie graja i odejda jak murzynki kolumbijskie, Stilic, Spicić i teraz Videmont
Ostatnio edytowane przez regan : 08.08.2017 o godz. 16:23.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując