ashkeczup napisał(a):

|
Nie no stawianie Bartkowskiego obok Jovicia to jest zbrodnia. Cywka z poprzedniego sezonu to rzeczywiście jakaś tam konkurencja dla Jovicia.
|
Nie piszę ze Bartkowski jest lepszy czy choćby porównywalny ale ilościowo prawych bocznych mamy w nadmiarze z tym nowym Chorwatem. Więc gdzie tu miejsce na Jovica i jego wysoki kontrakt?
btw
Ja pamiętam jak go ogrywali na boku gorzej od Cywki. Tylko przód go ratował, bo w grze obronnej nie raz go przestawiali. Wszak warunkami fizycznymi Jovic nie grzeszy.