|
Bierzcie pod uwagę podejście pozasportowe również. Jović jak tylko pojawiła się oferta od tureckich przeciętniaków poleciał prosić o zgodę na odejście. Nie świadczy to o jakimś dużym zżyciu z Wisłą. A Kiko wszędzie powtarza jak ważna jest szatnia, atmosfera itp. Ja w ogóle uważam, że odejście KM to było wzmocnienie, bo psuł szatnię, żalił się do prasy, rozwalał atmosferę. Odrazu to widać w wynikach.
|