Ogryzek napisał(a):

buczo1985
A po co mieli pytać? Na co nam Jović? Co to jakiś Messi? Jest Cywka, Bartkowski - teraz będzie nowy młody Chorwat. Gdzie tu miejsce dla Jovica?
Ludzie nie żyjcie przeszłością.
|
Nie no stawianie Bartkowskiego obok Jovicia to jest zbrodnia. Cywka z poprzedniego sezonu to rzeczywiście jakaś tam konkurencja dla Jovicia.