Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79562
Stary 08.08.2017, 15:39
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
buczo1985

A po co mieli pytać? Na co nam Jović? Co to jakiś Messi? Jest Cywka, Bartkowski - teraz będzie nowy młody Chorwat. Gdzie tu miejsce dla Jovica?

Ludzie nie żyjcie przeszłością.
Nie no stawianie Bartkowskiego obok Jovicia to jest zbrodnia. Cywka z poprzedniego sezonu to rzeczywiście jakaś tam konkurencja dla Jovicia.
Odpowiedz cytując