Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 08.08.2017, 11:09
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
szprotson mówi :
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...7&postcount=27
a czy Ty jeszcze nie dorosłeś do tego ze to trener wybiera skład a nie forumowicze?
Kiko napisał(a):
. Chcę wykorzystać sytuację, że mamy trzy mecze w przeciągu jednego tygodnia. Będę chciał wprowadzić zmiany.
Ale Ciiiiii......
Ostatnio edytowane przez szprotson : 08.08.2017 o godz. 11:30.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując