Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

a czy Ty jeszcze nie dorosłeś do tego ze to trener wybiera skład a nie forumowicze?
Kiko napisał(a):
|
. Chcę wykorzystać sytuację, że mamy trzy mecze w przeciągu jednego tygodnia. Będę chciał wprowadzić zmiany.
|
Ale Ciiiiii......