Wyświetl pojedynczy post
JarooP
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79547
Stary 08.08.2017, 08:55
Moim zdaniem te wszystkie transfery które są planowane do środka pomocy może być podkładem pod styl który Kiko próbował w meczach przedsezonowych. Duża ilość środkowych pomocników którzy także mogą grać na skrzydłach. Może faktycznie 3-5-2 staje się bardziej realne bo wszyscy ci co przyszli i co prawdopodobnie przyjdą będą się nadawać do tego stylu gry.

Kto wie może dlatego trochę gra się nie klei przy 4-4-2 gdyż nasz treneiro preferuje 3-5-2 choć sam osobiście bardzo bym chciał takiego ustawienia bo daje więcej możliwości do ataku, który jednak trochę kuleje. Ten styl jest bardziej wymagający co mogłoby być korzystne dla wszystkich zawodników bo jednak była by ta rywalizacja między zawodnikami. Uważam ze mamy 3 dobrej klasy obrońców żeby mogli tak zagrać a na pozycji DP już mamy dobrobyt. W ataku byłoby łatwiej bo już byłby Carlitos i jakby udało się ściągnąć tego ukrainca nasz napad wyglądał by obiecująco.
Poza tym Kiko to jest Hiszpan a oni lubią ofensywna grę z solidna obrona co wydaje mi się ze to się może udać. Kiko ma coraz więcej zawodników, odpowiadającym pozycjom na boisku do tego stylu. Wdowczyk budując 3-5-2 na tych zawodnikach co miał nie miało to prawa się udać.
Wydaje mi się ze jeśli dwaj kolejni trenerzy próbują tego stylu to ma on duży potencjał tylko trzeba zawodników do tego stylu.
Odpowiedz cytując