|
Budżet płacowy Wisły na ten moment nie pozwala na branie top obrońców z ligi chorwackiej.
Junco dobrze działa - 22 lata więc jeszcze do ukształtowania, ale już teraz z niezłymi umiejętnościami. Tak jak Zoran.
Ja mu ufam, bo gdzieś czytałem, nie wiem czy to jego wypowiedź czy kogoś innego, że zna na wylot ligę chorwacką z czasów bycia skautem (stąd też Arsenic).
Patrząc na statystyki i filmiki to na teraz wzmocnieniem, zawodnikami, którzy odrazu wskoczą do pierwszej 11-tki mogą być Ze Manuel i Basha. Barić i jakby się udało Dovbyk - będą pewnie na początku na zmianie.
|