|
Ciekawi mnie z kogo zrezygnujemy, i kiedy? Na ławce w meczu z Wisłą Płock siedzieli Buchalik, Bartkowski, Halilović, Arsenić, Bartosz, Wojtkowski, Kostal. Aż czterech z siedmiu rezerwowych stanowią piłkarze, którzy przyszli do nas w tym okienku. Nie wydaje mi się, żeby tak szybko zostali wyrzuceni z osiemnastki.
|