|
Rozpytałem się na forum Slavena Belupo co sądzą o tym zawodniku. No i jednym słowem - nie jest to żaden top.
Jest szybki, waleczny, biega jakby miał motorek w tyłku, natomiast ma troche braków w grze obronnej (głównie spowodowane jest to warunkami fizycznymi). Podobno braki te nadrabia swoją walecznością, jednak kibice Slavena napisali aby nie oczekiwać cudów i trochę się dziwią, że taki klub jak Wisła bierze go do siebie.
|