Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79541
Stary 08.08.2017, 06:27
Karherop napisał(a):Wyświetl post
w szczególności ten nowy przeciek Barić to jakby miał 'motorek' w dupie https://www.youtube.com/watch?v=ARdKYBrQkuw
hmmm, zwrotny jest, to fakt, może też dobrze przyspiesza. Ale co dość bardzo rzuca się w oczy - prędkość w pełnym biegu to ma dość niską. Stawia dużo swoich małych kroczków ale prędkosci nie osiąga dużej. W akcji z 41-46 sekundy filmu, coż z tego że wziął drugiego na obrót, jak nie miał potem żadnego odejścia, nie rozpędził się - w miejscu gdzie jest powalony na murawę, to taki Grosicki dobiegałby w tej chwili już pod linie końcową.
Odpowiedz cytując