Co czytalem od ostatniego wpisu:
"20000 mil podmorskiej żeglugi" J. Verne
"Życie seksualne lemingów" R.A. Ziemkiewicz
"Strach. Opowiadania kresowe" S. Srokowski
"Zbyt głośna samotność" B. Hrabal
"Sycylijczyk" M. Puzo
"Omerta" M. Puzo
"Człowiek który czytał umarłych" A. Garrido
"Nie mów nikomu" H. Coben
"Futu.re" D. Glukhovsky
"Nielegalni" V.V. Severski
"Niewierni" V.V. Severski
"Nieśmiertelni" V.V. Severski
"Niepokorni" V.V. Severski
Niech ktos czasem wrzuci cos ciekawego
