Wyświetl pojedynczy post
Martinus
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79536
Stary 08.08.2017, 00:33
W chwili obecnej na środku pomocy może grać Llonch, Velez (który w dodatku ostatnio jest wyżej ustawiany od Brleka), Brlek, Halilovic i Wojtkowski. Jaki jest sens sprowadzania kolejnego ŚP? Rezerw nie ma a jedyny puchar jaki gramy to Puchar Polski. Mamy na tyle kasy żeby dysponować aż tak szerokim składem? Tym bardziej, że Kiko składem nie rotuje.
Skoro ściągają chorwackiego obrońcę to rozumiem, że rezygnujemy z Bartkowskiego. Też dobrze byłoby pozbyć się go z listy płac.
Ze Manuel ma być lada dzień podpisany a Kostal nawet teraz minuty nie zagrał. Trochę nie widzę w tym konsekwencji. Może warto byłoby go wypożyczyć?
Z tych wszystkich nazwisk zdecydowanie najlepiej wygląda Ukrainiec. I jest to pozycja na która nie ulega wątpliwości, że potrzebujemy grajka. Ale akurat przy nim są największe wątpliwości czy stać nas na.200k dolarów. Mimo wszystko trochę dziwne w kontekście tak wzmożonej aktywności.
Żeby była jasność pracę Junco oceniam niezwykle pozytywnie, nikt lepszy nam się nie mógł trafić. Zastanawiam się tylko czy nie pogubiliśmy się trochę w tym nawale ruchów kadrowych?
Eppur si muove!
Odpowiedz cytując