Wyświetl pojedynczy post
badyll1906
Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79533
Stary 07.08.2017, 22:39
Brozinho_23 napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję, że on będzie grał jednak jako prawy obrońca bo właśnie to jest wg mnie wada naszej polityki transferowej, bo choć transfery są kozackie (a przynajmniej na takie wyglądają - zresztą o to chodzi, to czy transfer wypali to już co innego) to cały czas obsadzane są jedne i te same pozycje, głównie środek pola i teraz znowu prawa pomoc, a mamy już tu Rafała, Kubę, Martina + dojdzie jeszcze Ze Manuel. Ja osobiście wyczekuje na napastnika bo na razie odnośnie tego Ukraińca to jakiś większych konkretów nie ma. Lewe skrzydło też na razie ubogo w porównaniu do innych pozycji, bo jak dla mnie to Kamil to bardziej środkowy pomocnik.
Kostal w sparingach lepiej prezentował się po lewej stronie niż po prawej. Ze Manuel też nie powinien mieć problemu by grać po lewej stronie.
Odpowiedz cytując