Brozinho_23 napisał(a):

|
Mam nadzieję, że on będzie grał jednak jako prawy obrońca bo właśnie to jest wg mnie wada naszej polityki transferowej, bo choć transfery są kozackie (a przynajmniej na takie wyglądają - zresztą o to chodzi, to czy transfer wypali to już co innego) to cały czas obsadzane są jedne i te same pozycje, głównie środek pola i teraz znowu prawa pomoc, a mamy już tu Rafała, Kubę, Martina + dojdzie jeszcze Ze Manuel. Ja osobiście wyczekuje na napastnika bo na razie odnośnie tego Ukraińca to jakiś większych konkretów nie ma. Lewe skrzydło też na razie ubogo w porównaniu do innych pozycji, bo jak dla mnie to Kamil to bardziej środkowy pomocnik.
|
Kostal w sparingach lepiej prezentował się po lewej stronie niż po prawej. Ze Manuel też nie powinien mieć problemu by grać po lewej stronie.