|
Moim zdaniem to raczej pogonienie cichego "inwestora" spowodowało, że kwestie, które mogłyby być załatwione jakiś czas temu, dopiero teraz są dopinane. Patrząc na robotę Junco, który z niczego ( dosłownie ) wyciska całkiem przyzwoitych grajków, to byłbym skłonny twierdzić, że rozmowy z tymi zawodnikami były prowadzone od pewnego czasu, ale ukryta opcja niemiecka przyhamowała bieg spraw związanych z tymi transferami...
Czesiu... Co ty robisz zarazo
|