Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline
#
79525
07.08.2017, 21:11
Od soboty zaczęła się gorączka transferowa, jest jakiś cichy inwestor?
http://www.wislaportal.pl/33147,Gord...zem_Wisly.html
wg janexa jutro będzie w Krakowie
http://www.wislaportal.pl/33146,Vull...ly_Krakow.html
jutro ma mieć testy medyczne
http://www.wislaportal.pl/33131,Ze_M...le_Krakow.html
po testach medycznych
https://polskapilka24.net/transfer-w...ainski-talent/
trwają rozmowy
w szczególności ten nowy przeciek Barić to jakby miał 'motorek' w dupie
https://www.youtube.com/watch?v=ARdKYBrQkuw
Karherop
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Karherop
Odwiedź stronę domową użytkownika Karherop!
Znajdź inne posty napisane przez Karherop