|
Gonzalez to słaby grajek, to że umie prosto kopnąć piłkę nie robi z niego dobrego ŚO,
podniecanie się tym typkiem zachodzi tutaj do rangi świętości, a wystarczy spojrzeć jaki elektryczny jest i ile jego błędów już dało rywalom gole i ile jego błędów dało czerwone i żółte kartki (przeważnie były to głupie kartoniki),
nie wiem co w tym zawodniku widzicie, ale dla mnie to kwestia czasu kiedy zacznie być naszym Wiluszem, Rzeźniczakiem czy innym Pawelcem lub Sasinem
Głowacki i Velez to powinna być para naszych obrońców
Lepiej zapobiegać niż leczyć
|