Wyświetl pojedynczy post
ferrekin
Member
 
 
Od: 01.2016
Skąd: Polska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79524
Stary 07.08.2017, 20:46
Gonzalez to słaby grajek, to że umie prosto kopnąć piłkę nie robi z niego dobrego ŚO,
podniecanie się tym typkiem zachodzi tutaj do rangi świętości, a wystarczy spojrzeć jaki elektryczny jest i ile jego błędów już dało rywalom gole i ile jego błędów dało czerwone i żółte kartki (przeważnie były to głupie kartoniki),
nie wiem co w tym zawodniku widzicie, ale dla mnie to kwestia czasu kiedy zacznie być naszym Wiluszem, Rzeźniczakiem czy innym Pawelcem lub Sasinem

Głowacki i Velez to powinna być para naszych obrońców
Lepiej zapobiegać niż leczyć
Odpowiedz cytując