Wyświetl pojedynczy post
laysik
Junior Member
 
Od: 07.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1082
Stary 07.08.2017, 13:50
Obawiam że styl pana Kiko Ramireza to będzie miał największy sens z mocnymi rywalami i w pucharach gdzie liczy się jeden mecz i wygrana awans do następnej rundy.W lidze za często mogą się zdarzać bezbramkowe remisy, bo nie oszukujmy się- nie zawsze można liczyć na fartowne końcówki jak w meczach z Bruk Betem i Płockiem.Dlatego cieszę się iż nasz trener widzi braki w ofensywie i mam nadzieję że razem z dyrektorem Junco sprowadzą pod Wawel bardziej technicznych,przebojowych zawodników do przodu, aby w fazie ofensywnej mieć większą pewność na strzelenie bramki i większe pole manewru aby zaskoczyć rywali kreatywnością i na spokojnie bronić wyniku.
Odpowiedz cytując