tsw biała gwiazda napisał(a):

Jakbyś poszukał w lidze angielskiej to byś znalazł takiego Możesz sobie obejrzeć Bellerina z Arsenalu jak gościu napierdziela od linii do linii końcowej przez cały mecz
|
Myślę, że nawet i jemu zdarza się zadyszka
Z konferencji:
- Ćwiczyliśmy wszystko, nawet rzuty karne. Wiemy, że czeka nas bardzo trudne spotkanie i musimy być na nie w pełni przygotowani - przyznał trener Wisły, który nie chciał jednocześnie zbyt wiele wypowiadać się o być może kolejnym nowym nabytku naszego klubu, portugalskim skrzydłowym, Zé Manuelu. - Nie chcę wypowiadać się na temat Zé Manuela ponieważ
nie jest jeszcze naszym zawodnikiem. Poczekajmy najpierw na oficjalne potwierdzenie, wtedy będę mógł powiedzieć coś więcej - zakończył trener.
czyli kwestia formalności