ashkeczup napisał(a):

|
To chciałbyś, żeby kto poinformował?
|
Mówię to w tym sensie, że media nie huczą o żadnym transferze z klubu. Nie jest powiedziane, że i za 5 minut się to zmieni. Obstawiam, że jeśli do klubu trafią jakieś oferty to w ostatnim tygodniu okienka gdy większość klubów dostaje kociokwiku.
Tak czy siak, to by było dziwne gdybyśmy tak od ręki kupili tego Ukraińca. 200 tys dolarów to jak na nas sporo. Co nie znaczy, że gość nie jest wart tych pieniędzy.