|
ale słusznie napisał s1mone , że przy grze od początku nie da rady cisnąć takich sprintów cały mecz , więc nie chodzi tu o to że on nie ma wydolności do gry w 1 składzie , tylko o to czy biorąc pod uwagę , że grając cały mecz , nie będzie w stanie takich sprintów cisnąć , pozostałe jego atuty wystarczą to jest po prostu pytanie
|