Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20219
Stary 07.08.2017, 10:51
Karherop napisał(a):Wyświetl post
To raczej dywagacje, bo nikt o żadnym zainteresowaniu nie informował.. choć nie zdziwię się, jeśli będzie jeszcze gorąco w ostatnim tygodniu sierpnia.

Tak czy siak trzeba by się pozbyć Videmonta i Ondraska (jeśli wzmocnimy atak).
To chciałbyś, żeby kto poinformował?
Odpowiedz cytując