Karherop napisał(a):

To raczej dywagacje, bo nikt o żadnym zainteresowaniu nie informował.. choć nie zdziwię się, jeśli będzie jeszcze gorąco w ostatnim tygodniu sierpnia.
Tak czy siak trzeba by się pozbyć Videmonta i Ondraska (jeśli wzmocnimy atak).
|
To chciałbyś, żeby kto poinformował?