Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Mako
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: te domysły?
Offline
#
13178
07.08.2017, 09:20
Mam pytanie. Czy w tym sezonie dalej obowiązuje promocja, że osoba która jest pierwszy raz na nowym stadionie wchodzi za 5 zł? Nigdzie nie mogę znaleźć info na ten temat.
Mako
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mako
Odwiedź stronę domową użytkownika Mako!
Znajdź inne posty napisane przez Mako