Temat: #12bohater
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#195
Stary 07.08.2017, 07:57
Jak mi przyjdzie pilka z polowa autografow lub czysta to ja tak wykopie, ze doleci do Krakowa do klubu A tak na powaznie to nie jest smieszne, czlowiek czeka pol roku na nagrody a oni mu wysylaja albo w takim stanie jak badyll1906 dostal albo przysylaja wymiary za male czy tez dziecinne dla starszych osob. Wielka bura za ta akcje, poprzednia byla lepsza jedyne co to klub kase zarobil ale odbiorca nie wystawi w takim wypadku pozytywnej opinii
Odpowiedz cytując