Karherop napisał(a):

Jak bedzie oferta trzeba go pożegnać. Tak samo jak pożegnaliśmy Popovicia, Guzmicsa i Jovicia szybko znajdujac lepszych następców.
|
Z tezą, że Llonch>Popović zgodzę się bez wahania. Gonzalez>Guzmics? Tu już bym się zastanowił, choć jak najbardziej do obronienia. Ale Cywka>Jović? Nie zgodziłbym się, Tomek owszem, zagrał fajną rundę, ale i nawet podczas niej było widać pewne braki i wyżej Słoweńca bym go nie postawił, nawet znak równości byłby lekko na wyrost. Początek obecnego sezonu słabszy, ktoś stwierdził parę postów wcześniej, że pomimo słabej gry Kiko go wciąż wystawia. Ano wystawia, bo Bartkowski dopiero wraca po kontuzji, a Bartosz to już chyba skrzydłowy. Jeśli poziom gry Cywki się nie poprawi, to szansa dla Kuby powinna nadejść, w poprzednim sezonie w kilku spotkaniach, w których miał okazje zagrać, generalnie bez zarzutu.