Karherop napisał(a):

|
Ondrasek ma takie zdrowie, że odkąd przyszedł wiosną 2016 roku to już ma 4 raz kontuzje która go eliminuje z gry na dłużej niż 3 tygodnie.
|
A to też prawda! No, ale jak już gra, to zachowuje się, jakby to zdrowie miał: dużo biega, skacze. Chciałem napisać jeszcze "przepycha się" ale w pewnym momencie chyba przestał, gra znacznie delikatniej niż na początku.