Bene Nati napisał(a):

Trzeba być chyba ślepym żeby nie widzieć na jakim poziomie technicznym jest Carlitos w porównaniu do pozostałych piłkarzy Wisły czy Ekstraklasy.
Robi różnice.
Dla Brożka szacunek za wszystkie lata i bramki, ale ten moment Hiszpan jest zwyczajnie lepszym piłkarzem.
|
Bez przesady, różnicę to u nas robił ostatnio tylko Melikson.