|
Przecież sam na poprzedniej stronie krytykowałeś (?) ten film.
Przy okazji - odnoszę wrażenie, że czasem ktoś ma potrzebę napisania posta w stylu "niech moje będzie na wierzchu", ale nie odnosi się do meritum tylko pisze "ciągle narzekacie/ględzicie". Bardzo to jest irytujące. Jak ktoś ma racje, to niech narzeka, po to jest forum dyskusyjne, żeby dyskutować i dzielić włos na czworo.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|