|
Głowacki ma 38 lat, a Brożek co chwila łapie urazy, moim zdaniem lepiej mieć ich świeżych i zdrowych na derby. Co do skrzydeł to chciałbym, aby nowi zawodnicy dostali szansę.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|