!!IRIVER!! napisał(a):

|
Paweł powinien grać maksymalnie po 60 minut w meczu obecnie, a jestem raczej skłonny stwierdzić, że lepiej by wchodził z ławki na podmęczonego rywala i w celu uspokojenia gry.
|
Oczywiście trener będzie wystawiał go tak, jak uzna za najkorzystniejsze dla drużyny, ale też uważam, że Paweł coś by wreszcie ustrzelił, gdyby grał w późniejszej a nie początkowej fazie meczu. Już w zeszłym sezonie należało tak robić. Ondrasek ma zdrowie, niech biega i się przepycha od początku.