Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79478
Stary 06.08.2017, 13:06
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Paweł powinien grać maksymalnie po 60 minut w meczu obecnie, a jestem raczej skłonny stwierdzić, że lepiej by wchodził z ławki na podmęczonego rywala i w celu uspokojenia gry.
Oczywiście trener będzie wystawiał go tak, jak uzna za najkorzystniejsze dla drużyny, ale też uważam, że Paweł coś by wreszcie ustrzelił, gdyby grał w późniejszej a nie początkowej fazie meczu. Już w zeszłym sezonie należało tak robić. Ondrasek ma zdrowie, niech biega i się przepycha od początku.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując