staszek2309 napisał(a):

|
Jedno ale... Trochę samolubny. Za dużo chce wykończyć sam. choćby przykład z Płocka, kiedy nie podał w pierwszej połowie do wychodzącego na czystą pozycję Boguskiego.
|
Carlitos samolubny

? A druga bramka w Szczecinie to dzieki czyjej asyscie padla?
A co do wystawiania zawodników za zaslugi to osobiscie uważam że kilku tak Kiko wystawia. I robi tak 90% trenerow na świecie.
Taki Cywka czy Boguski graja taka padake że jesli Kiko nie wystawia ich za zaslugi to ja się pytam z jakiego innego powodu?