Paweł Brożek ma 34 lata, ale niektórzy ciągle oczekują, że będzie ładował po 20 goli w sezonie

Paweł powinien grać maksymalnie po 60 minut w meczu obecnie, a jestem raczej skłonny stwierdzić, że lepiej by wchodził z ławki na podmęczonego rywala i w celu uspokojenia gry. On już nie ma szybkości do tego, żeby walczyć całe mecze.
Ja z Carlitosa jestem bardzo zadowolony, dzięki niemu w dużej mierze mamy 6 z 9 pkt. Nie wiem czego jeszcze od gościa można oczekiwać. Wolne/rożne bije zajebiście, technika użytkowa i kiwka bardzo dobra, strzela gole, asystuje. Serio jeszcze ....a narzekacie?