Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79469
Stary 06.08.2017, 09:04
TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):Wyświetl post
Tak. Wszystko fajnie, miliardy bramek, legenda. Zgoda, swojego czasu był prze kotem, szacunek. Ale świat idzie do przodu. Za zasługi się nie gra, a Brożek w obecnej formie nie powinien siedzieć nawet na ławce.
Myślisz, że Kiko wystawia go za zasługi?
Odpowiedz cytując