TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):

|
Tak. Wszystko fajnie, miliardy bramek, legenda. Zgoda, swojego czasu był prze kotem, szacunek. Ale świat idzie do przodu. Za zasługi się nie gra, a Brożek w obecnej formie nie powinien siedzieć nawet na ławce.
|
Myślisz, że Kiko wystawia go za zasługi?
