|
Proponuję z ocenami i porównywaniami Carlitosa z innymi piłkarzami poczekać do co najmniej końca rundy. Równie dobrze w następnych meczach może zgasnąć (tfu!) albo pokazać nam jeszcze więcej walorów.
Co do Brożka to za te wszystkie bramki dla Wisły szacunek ogromny. Był to kawał dobrego napadziora i jakby wyjechał wcześniej za granicę i tam się ukształtował piłkarsko myślę że reprezentacja Polski miałaby z niego wielki pożytek. Teraz wiek robi swoje i czasem irytują jego pyskówki z innymi piłkarzami ale to wciąż Brozio i szacunek się należy.
|