Temat
:
[IV KOLEJKA] Wisła Płock - WISŁA Kraków, 4 sierpnia, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
120
05.08.2017, 18:02
Mecz bez historii, najważniejsze 3 pkt i po temacie. Nie wiem co Wy tu analizujecie... Takimi zwycięstwami wygrywa się coś więcej niż tylko utrzymanie.
Teraz wygrać w pucharze i potem roznieść parchów jak gnój po polu.
!!IRIVER!!
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do !!IRIVER!!
Znajdź inne posty napisane przez !!IRIVER!!