Wyświetl pojedynczy post
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79453
Stary 05.08.2017, 15:16
Dzimi napisał(a):
A ile ma strat i nieudanych zagrań? Też dużo. Piłkarz przyzwoity jak na nasze warunki ale szału nie robi, gra na średnim poziomie jak na naszą ligę.
Gdyby wyrastał ponad przeciętność, z pewnością nigdy w Wiśle by nie zagrał. Wisła A.D. 2017 to zupełnie inny klub niż 15 lat temu, gdy mogliśmy wyciągać z innych klubów najlepszych grajków i płacić za nich grubszą gotówką. Carlitos w optymalnej formie ze wszystkimi swoimi wadami i tak zjada na śniadanie większość tych, pożal się Boże „napastników” z naszej Ekstraklasy.

Dzimi napisał(a):
Napisałem wtedy że Videmont jest cienki i kariery tutaj nie zrobi. Za co całe forum się na mnie wyżywało. Gdzie teraz jest Videmont?
Czy jest cienki, to bym polemizował. Trzy asysty w ubiegłej rundzie nie wzięły się znikąd. Po prostu chłopak ma bliżej nieokreślone problemy mentalne. Konflikty z trenerami w poprzednich klubach to nie jest przypadek. Cóż, sam sobie tym rzuca kłody pod nogi. W Wiśle się po prostu nie sprawdził i płakał nikt po nim nie będzie. A decyzja o odpaleniu go po testach w Sandecji wcale nie musiała mieć podłoża sportowego, zważywszy na to, jaki burdel panuje w klubie z Nowego Sącza.
Ostatnio edytowane przez Smuga : 05.08.2017 o godz. 15:28.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
Odpowiedz cytując