Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79449
Stary 05.08.2017, 13:02
Zgadzam się, że transfer b. udany. Mi się Carlitos podoba najbardziej jak wchodzi w pole karne po dryblingu albo wymianie piłki. Pewnie są tu więksi znawcy futbolu ode mnie, ale moim zdaniem to jest napastnik do gry na dwóch/trzech z przodu. Ktoś w zeszłym tygodniu pisał, żeby próbować go na skrzydle - i po wczoraj uważam, że (w zależności od ustawienia tych skrzydłowych) to nie musi być zły pomysł. Na pewno będzie jeszcze lepszy, jak poprawi się kondycyjnie.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując